kwie.8

Igrzyska Śmierci/The Hunger Games

dodano: 8 kwietnia 2012 przez EmiliaGondek


 O matko, ile czasu minęło od ostatniego wpisu... chyba z tydzień :) Bardzo was przepraszam, miałam wiele pracy, ale teraz mam dla was coś specialnego - nowy film, nowy hit, czyli Igrzyska Śmierci!

Krótkie info:

zas trwania: 2 godz. 22 min. gatunek: ThrillerAkcjaSci-Fi premiera: 23 marca 2012 (Polska) 22 marca 2012 (świat) (więcej...) produkcja: USA reżyseria: Gary Ross scenariusz: Gary RossBilly Ray  (więcej...)

Opis:

Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych…

I obsada:

 

 

 


photo
...: ... Zdjęcie pochodzi z notki Igrzyska Śmierci/The Hunger Games


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy